בניית אתרים ואחסון אתרים

אחסון אתרים

אנו בחברת We do media מאחסנים את האתרים בשרתים הממוקמים בחברת GoDaddy שהינה חברת האחסון האתרים הגדולה בעולם עם יותר מ 10 מיליון דומיינים אשר מנוהלים ומאוחסנים בשרתי החברה עם התחייבות לזמינות שרתים של 99.9%.

מדוע לאחסן את האתר אצלנו ?

אנו כמהנדסי תוכנה מגדירים את צרכי העסק עבור חבילת אחסון אתרים המיועדת לעסק שלך אשר כוללת אבטחת מידע ,תעודות SSL, שירותי e-mails מתקדמים ללא הגבלת נפח התיבה, ללא הגבלת נפח אחסון וללא הגבלת נפח תעבורה.

כאנשי מקצוע אנו נטפל בכל דרישות התחזוקה של האתר כגון : טיפול העברת דומיין DNS, הטמעת האתר בחבילת האחסון, פתיחת תיבות מייל והגדרתם, גישה ל FTP , תזמון גיבוי ומטלות פתיחת מסד נתונים והגדרתו בחשבון ניתוח סטטיסטיקות תעבורה ואבטחת מידע.

מהנדסי תוכנה יבצעו חקר ביצועים שבעזרתו נבסס את חבילת האחסון האולטימטיבית בשביל העסק שלך אשר תכלול אפיון מסודר , הגדרת המערכת תוך הביטים על שיקולים עתידים לפיתוח העסק והתרחבותו.

שירות ותמיכה

אנו מתחייבים להעניק שירות אישי, איכותי ומקצועי ולתת מענה לכל פנייה בהגינות ובזמן סביר למעט מקרים מיוחדים אשר יטופלו בזמן המידי. אנו רואים את עצמנו מחויבים ללקוח ולשביעות רצונו ממיטב מוצרינו .

מהנדסי תוכנה יבצעו אפיון מקדים שבעזרתו נבסס את הגדרת חבילת האחסון האולטימטיבית תוך הסתכלות וחשיבה עתידית

בחברת GoDaddy שירות הלקוחות הינו 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע וניתן בצ'אט, אימייל או טלפון מה שמאפשר לנו לענות ולטפל בכל תקלה במהרה וביעילות מיריבת מה שרוב חברות האחסון אינם מספקות את השירות. החברה זכתה בפרסים רבים בשירות לקוחות הטוב בעולם.

לחבילת אחסון - לחץ