אתר אינטרנט מותאם לכל סוגי המכשירים

בניית אתרים מותאמים

המושג בניית אתרים הוא מושג רחב המכיל בתוכו מפרט רחב ועצום מידע. בניית אתר יכולה לנוע בין בניית הדף הפשוט והסטטי המכיל בתוכו טקסט פשוט לבין הדפים המורכבים ביותר המבוססים אינטרנט ואינטראנט המשמשים לעסקים אלקטרוניים, מתן שירותים שונים, רשתות חברתיות וכדומה.


קביעת סטנדרטים כמהנדסי תוכנה לפיתוח אתרים
עיצוב אתרים על ידי מיטב המעצבים
פיתוח וכתיבת תוכן לאתר
קשרי לקוחות
כתיבת סקריפטים (Scripts) בצד השרת (Server Side) וצד הלקוח (Client Side)
הגדרת ובניית תצורת שרתי אינטרנט המיועדים לאחסון האתרים
אבטחת מידע ואבטחת הרשת
פיתוח מסחר אלקטרוני (דפי סליקה, אתרי מכירות וכדומה)
שיתוף ברשתות חברתיות
ניהול פורומים ובלוגים
אתרי e-commerce

כחלק מתהליך בניית האתר צוות מהנדסי תוכנה ילוו את הלקוח באופן אישי ופרטני בהגדרת אפיון האתר ודרישות פונקציונאליות של צרכי העסק. לאחר כתיבת מסמך דרישות ייבנה לוח זמנים הכולל קבלת חומרים נלווים מצד הלקוח כגון : תמונות, מלל, נתונים טכניים ושאר מרכיבים אחרים לבניית האתר.

צוות המומחים והמעצבים ייפגשו ויכינו עבור הלקוח תרשים מלבנים של האתר תוך התחשבות בפן השיווקי ומידת הנוחות למשתמש באתר. לאחר אישור תרשים המלבנים נגיש סקיצה מעוצבת של האתר כפי שהוא יראה ברשת.

צוות מעולה של מהנדסי תוכנה ומעצבים גרפיים ישקיעו את מיטב המקצועיות לתת לקהל שלך את האתר המושלם. תן למומחים לבנות לך את האתר - ההצלחה שלך זה העסק שלנו!!

לאחר מכן נתחיל בשלב הפיתוח של האתר על ידי המתכנתים תוך שימוש בטכנולוגיה חדשה ובכלים חדשים לבניית אתרים וכבר בשלב הבנייה נתחיל בתהליך האופטימיזציה בקוד האתר.

האתר יהיה זמין לצפייה בכתובת URL שתינתן ללקוח בזמן אישור ההזמנה.

אחר שהאתר יהיה בנוי ולאחר כל השינויים הנדרשים האתר יעלה לרשת בכתובת הדומיין שנבחרה.

אתרי האינטרנט כבר לא רק כלים לעבודה ומסחר אלא גם למתן שירותים רחבים יותר לתקשורת ולרשתות החברתיות (אתרים כמו פייסבוק וטוויטר).

השינוי הדרמטי שנוצר בתחום המסחר והתקשורת הוא בניית אתרים המכילים מסחר אלקטרוני. מכירה באתרים מקוונים כמו eBay ו- Amazon שינו את הדרך שבה צרכנים יכולים למצוא ולרכוש שירותים ומוצרים. דוגמא נוספת לתקשורת טרנספורמטיבית באינטרנט היא הבלוג (אתר אינטרנט שבו נכתבים פוסטים כגון חדשות, מאמרים, חוויות המשמשים גולשים רשומים או לא רשומים לקריאה ובדרך כלל גם לתגובה).


להצעת מחיר - לחץ