פיתוח מערכות Web

פיתוח מערכות WEB

רוב המערכות המפותחות כיום הינם מבוססות על פיתוח Web.

מערכות אלו נועדו לפעול ברשת האינטרנט ופותחו לפי דרישת הלקוח. תהליך הפיתוח מצריך ידע נרחב, הכירות עם טכנולוגיה אשר מתחדשת בכל עת, אבטחת מידע ברמה גבוה ועוד המון פרמטרים אחרים אשר תוכלו למצוא אצל צוות הפיתוח המורכב ממהנדסי תוכנה עם ניסיון וידע בניהול פרויקטים מבוססי Web.

פיתוח אפליקציות Web נעשו בשנים האחרונות יותר ויותר יעילות ותפסו את מקומם בתחום האינטרנט, המשתמש יכול ללא תלות במקום או בזמן לפעול דרך התוכנה הייעודית אשר משנה סדרי עדיפויות ומקלה על תחום העבודה.

תהליך העבודה בפיתוח Web מתבסס על תקן מהנדסי תוכנה גבוה ואמינות המוצר כלפי הלקוח, על כל תהליך הפרויקט ישנו מהנדס תוכנה בעל ידע וניסיון אשר מנהל את הפרויקט ובונה את שלבי הפיתוח והבדיקות של המוצר הייעודי.

אנו מאמינים כי ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו ואנו רואים אותך ,הלקוח, כשותף עסקי להצלחה.

תחילה, בליווי צמוד עם מנהל הפרויקט יוגדרו דרישות המערכת של הלקוח וירשמו במסמך אפיון מסודר שיכיל בתוכו תרשימי זרימה, תרשימי מסכים וזרימה פונקציונאלית, דרישות אבטחה ועוד המון פרמטרים תוך התחשבות בתוכניות עתידיות והקמת תשתית איתנה ליסוד לתוכנה. מסמך אפיון זה ילווה את הפרויקט מתחילתו ועד סופו ובעזרתו יכתבו מסמכי בדיקות המערכת לבדיקת אמינות המוצר לפני שחרור ללקוח, שיטת פיתוח המערכת, צוות שיורכב במיוחד למטרת הפיתוח.

פיתוח Web מצריך אנשי מקצוע בעלי ניסיון , מעצבים גרפיים ליצירת ממשק נוח וידידותי, מתכנתים בעלי ידע , מהנדסי תוכנה לצורך בקרה וניהול הפרויקט וצוות בדיקות לתקינות המערכת.

אצלנו תוכלו למצוא את מיטב המוחות והניסיון , צוות של מהנדסי תוכנה מהמובילים בתחום בעלי ידע וניסיון עשיר בפיתוח מערכות לארגונים גדולים ולתעשייה הביטחונית, אנשי גרפיקה ועיצוב מודרני צוות בדיקות מיומן ומתכנתים מהשורה הראשונה.


לתאום פגישה - לחץ